15 SEPTEMBER - 17 MAI ERINEVAD ASUKOHAD

Ruutu10 Eesti otsib improstaari

Möödunud hooajal selgitasime Ruutu10 Meistrite liiga etendustel välja osavaima improviseerija, kuid nüüd kerkis esile uus küsimus - kes on meie seast säravaim staar. Kes hiilgab eredaimalt ning keda kõik tahavad lavalaudadel näha? “Eesti otsib superstaari” ega “Talendijaht” meid saatesse ei lase, seega aeg on teha uus talendishow: Eesti otsib improstaari.

Meie talendivõistlus on seninägematu. Improviseerijad pannakse proovile improväljakutsetes, mida hindab karm, ent õiglane žürii, kes valib eredaima tähe. Improstaari jaht erineb teistest sarnastest formaatidest, sest puudus avalik konkurss, auhindu ei jagata ning telekanalitest meid ei näe. Koomiline talendišõu filtriga etendus pakub imestust, vaimustust ja naeruplahvatust.

Astu sisse hubasesse Von Krahli/Karlova teatrisse ja Ruutu10 improviseerijad pühivad viimsegi argimure su peast, kuni sa avastad, et oled veerand tundi naerust kõveras põrandal püherdanud.

​LAVAL: Martin Junna, Rauno Meronen, Toivo Värbu, Jürmo Mehine, Enel Murakas, Märt Samma, Kristjan Vatter, Karolina Tiigimäe, Maarja Korstnik, Tanel Sirp
MUUSIKA: Veeda Kala
HELI JA VALGUS: Jürgen Reismaa

_______________________________

  • Etendus kestab 2h ja on vaheajaga.
  • Puuduvad võimalused teenindada erivajadusega külastajat.
  • Sündmusel saab tasuda sularahas ning kaardiga.
LOE EDASI →

FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTYOUTUBEINSTAGRAM
SÜNDMUSE KORRALDAJA
IMPROKRAATIA MTÜ
Registrikood: 80353089
Kotka tn 26, 51003 Tallinn