N 3 VEEBRUAR TARTU LAULUVÄLJAK, TARTU 19:00

Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtu - ansambel FIX

Neljapäeval, 3. veebruaril 2022 algusega kell 19.00 Tartu laululava 2. korruse saalis kohtumisõhtu ansambliga FIX - Väino Land, Viktor Vassiljev, Piit Pihlap ning Evald Raidma. 

Õhtut juhib Sten Teppan. Võib tulla ette muusikalisi üllatusi. 

„Siis toon teie kultuurimajja niisuguse bändi, mis lööb vere ninast välja!“
Väino Land, 1960. aastate keskpaik, Pärnu

Eesti biitmuusika algusaegadest kuni tänaseni kulgenud muusikaline kollektiiv, kelle jälg ajaloos on ühtaegu nii põhjalik kui põhjatu – ansambel FIX! 

Neljapäeval, 3. veebruaril 2022 algusega kell 19.00 kohtume Tartu laululava 2. korruse saalis (Laulupeo pst 25, Tartu) Väino Landi, Viktor Vassiljevi, Piit Pihlapi ning Evald Raidmaga. Õhtut juhib Sten Teppan. Võib tulla ette muusikalisi üllatusi. Piletid 15/10€ müügil Ticketeris (alates 10.01.2022) ning enne algust kohapeal.

52-aastase ajalooga ansambli liikmete hulka on erinevatel aegadel kuulunud üle 40 muusiku. Aukartustärataval hulgal salvestusi, esinemisi, auhindu, festivale ja kõik muu, mis ennastsalgava ansamblitegemisega kaasas käib. Nende muusikaline pärand kuulub Eesti popmuusika kullavaramusse. Šedöövrid nagu Kell, Kuninganna, Tsirkus, Jaanipäev, Pardike ja Mooniõis ning paljud teised kõlavad jätkuvalt raadioeetris, kaveritena tantsupidudel ja tähtpäevadel teleriekraanil. Vraidi ja Pihlapi vokaalid, Raidma seaded, Viki kidrasoolod, Toomemetsa hitid, Süti sõnad ja Landi leadership… Arvata võib, et ajaloo jooksul juhtus nii mõndagi, millest saame sellel kohtumisõhtul asjaosaliste käest kuulda. 

________________________

MTÜ Eesti Muusika Kuulsuste Koja korraldatav kohtumisõhtute sari toob publikuni Eesti levimuusika legendaarsemad tegelased. Fookuses on inimesed, kelle tegevus on kõige rohkem mõjutanud Eesti rütmimuusikat. Igal kohtumisel saab otsestest allikatest kuulda seda, kuidas on sündinud legendid, laulud, ansamblid, tähed meie muusikataevas ja mis tegelikult Eesti pop-, rock,- jazz- jne muusika tagatubades toimus. 

Kohtumisõhtute eesmärgiks on meie rütmimuusika ajaloo kogumine ning jäädvustamine. Lisainfot Kuulsuste Koja ning levimuusika kultuurpärandi kogumise kohta leiab aadressilt www.facebook.com/kuulsustekoda.

________________________

Selle kohtumisõhtu korralduspartner on Tartu Kontsert.

Lisainfo:

Risto Lehiste
E-post risto.lehiste@gmail.com
Telefon 523 9424
facebook.com/kuulsustekoda


________________________

  • Puuduvad võimalused teenindada erivajadusega külastajat.
  • Sündmusel saab tasuda sularahas ning kaardiga.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 18:30


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGE
Sündmuse külastaja on kohustatud esitama kehtiva immuniseerimispassi või COVID-19 läbipõdemise tõendi ja kehtiva isikut tõendava dokumendi ning kandma maski.

Tartu Lauluväljak

Laulupeo puiestee 24
51006 Tartu
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EESTI MUUSIKA KUULSUSTE KODA MTÜ
Registrikood: 80594350
Kastani tn 42, 50410 Tartu, Estonia