5-10 JUUNI TARTU

Eesti Moe Festival - Eff

Seni on Lõuna-Eestis korraldatud eraldi kolme kohalikku suurimat moeetendust: ready-to-wear Antoniuse moeetendus, kunstisugemetega Mood-Performance-Tants ja modernetniline OmaMood. Nende kõigi eesmärk on tutvustada noori moeloojaid ja nende kõrge kvaliteediga loomingut: rõivaid ja aksessuaare. Nüüd liidetakse need kolm sündmust kokku üheks suureks moehuviliste elustiilifestivaliks ja sünnibki Eesti Moe Festival - Eff.

Igal aastal valitakse festivalile uus aktuaalne peateema, mida käsitlevad festivali raames toimuvad muud üritused: seminar, blogijate ümarlaud, tänavaturg ja moekunstikino. 2018. aasta festivali peateema on Aeglane Mood - väärtustame kvaliteetseid materjale, põliseid tehnikaid ja aeglase moe töövõtteid moedisainis. Uurime, kust tuleb toode ja kuhu see läheb? Vaatleme kiirmoe negatiivset mõju keskkonnale ja inimestele endile. Võtame luubi alla kiirmoe rõivatehastes valitsevad töötingimused ning rõivatööstuspiirkondade saastatuse. Küsime, kui tervislikud on riided, mida me kanname? Kuidas moeloomingut väärtustada: miks tajub tarbija üht rõivast palju väärtuslikumana kui teist? Kas taaskasutus on moe tulevik?


Eesti Moe Festival - Eff on ainus omalaadne moefestival, kus moeetendused on selgelt eristuva näo ja sisuga. Nii plaanime jõuda erinevate sihtgruppideni, et tõsta moedisaini teadlikkust ja demonstreerida moeloomingu mitmekülgsust. Kohtumiseni Eff’il 5.-10. Juunil Tartus!

LOE EDASI

FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
Pilet

60 €

TUDENGIPASS

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 3.05 €
Pass kehtib kõikidele moeetendustele, seminarile ning galale. Tagab eelisjärjekorras sisenemise ning reserveeritud istekoha.
Pilet

80 €

FESTIVALIPASS

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 4.05 €
Pass kehtib kõikidele moeetendustele, seminarile ning galale. Tagab eelisjärjekorras sisenemise ning reserveeritud istekoha.

TARTU

Vaata kaardilt
SÜNDMUSE KORRALDAJA
MTÜ EESTI MOE FESTIVAL
Registrikood: 80429806
Kalevi 13, 50103 Tartu