L 2 NOVEMBER SVETA BAAR, TALLINN 20:00

Doom [UK] + support

SÜNDMUST EI TOIMU // EVENT HAS BEEN CANCELLED!

Kõikidele eelmüügipileti ostnutele tagastatakse piletite ostusumma. Tagastuse laekumise aeg sõltub pankadevahelistest protsessidest, pangalingi maksete puhul kuni 2 pangapäeva, maksekaartide ning välismaksete puhul kuni 5 pangapäeva. 

There will be full refund to all who bought ticket from pre sale. The transfer will be made automatically and take 2-5 banking days depending on the source of the initial transaction.  

_________________________


In Crust we Trust!

2. novembril astub klubi Rockstar`s lavalaudadele esimest korda Eestit külastav kultuslik crust pungi bänd DOOM.  Ühegi liialduseta saab öelda, et Doom oli crust pungi skene väljakujunemisel üks eestvedajatest.

Birminghami undergroundi sügavustest pärit bändi tahtlikult käre ja lohakas kitarriheli on akumuleerunud muretuks suhtumiseks maailma väärtushinnangutest.

Anarcho-pungi tahumatus ja trash metali raskus said Doomi äratuntava stiili alustaladeks, mida nad on jätkanud kogu oma keerulise 30ne aastase ajaloo vältel, hoolimata pausidest ja taasühinemistest, vokalisti varasest surmast ja mõnedest õnnetustest kontserdite ajal.

 

Nende viimase aja loomingut võib pigem iseloomustada kui atmosfäärilist kunstirokki, kus kohtuvad mitmed erinevad muusikastiilid ja mõjutused (metalist klassikalise muusikani), mille seob ühtseks tervikuks iseloomulik Skandinaaviapärane melanhoolsus, mida bänd oma eepilisust tagaajaval viisil väljendab (selle heaks näiteks on kas või nende viimase albumi „Berdreyminni“ plaadikujundus, kus miniatuursena mõjuv inimkarakter seisab koos hirvega uduse ja müstilise suurjärve kaldavees. Nimetatud album kõlab ka heliliselt vastavalt: unenäoliselt, grandioosselt ja natuke kurvalt). See melanhoolsus on mingil määral kindlasti pärit just metalmuusika algetest, kuna bändi vokalist Aðalbjörn "Addi" Tryggvason on öelnud, et südames ollakse endiselt just metalbänd, isegi kui heliliselt enam standardse metalbändi moodi ei kõlata. Samamoodi on Solstafiri muusikalise iseloomu lihvimisele kaasa aidanud Islandi karm kuid kaunis loodus, mille lahutamatuteks elementideks on jääkülmad tormituuled, mäslevad lained, muinasjutulised virmalised, purskavad vulkaanid, ning kuumaveeallikad. Oma lauludes kõneldakse (islandi keeles) elust tervikuna ja ausalt: paratamatutest mõõnaperioodidest ja nende ületamisest ning resolutsioonide leidmisest. Emotsionaalse laengu bändi muusikast aitab eriti hästi kätte saada just vokalist Tryggvasoni esitus, mis annab lauludes esineva emotsiooni jõuliselt edasi ka juhul, kui islandi keele oskus puudub. Live-bändina on Solstafir tuntud oma sügava hingestatuse ning sellega kaasneva teatava teatraalsusegi poolest. Päris rokk-ooperit ei tasu oodata, kuid visuaalselt presenteerib bänd end veidi dramaatilisemalt, kui viis meest juukseid keerutamas.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Uksed 20:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGE
Pilet

12 €

FASTEST TO CRUST PUNK

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud kogus erihinnaga pileteid kiirematele.

Pilet

15 €

REGULAR CRUST PUNK DUDE

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80€

Piiratud kogus eelmüügipileteid.

Pilet

18 €

LATE CRUST PUNK

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€

Viimased eelmüügipiletid.

Pilet

20 €

DOORS

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€

Pileti hind sündmuse ajal ning uksel.

Sveta Baar

Telliskivi 62
10412 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
DMBCH ENT OÜ
Registrikood: 14101489
Majaka põik 5-5, 11414 Tallinn