R 16 NOVEMBER CLUB FACTORY, TALLINN 23:00

BRENNAN HEART (NL), HARD NATION 8th B-DAY

16. Novembril toimub Eesti edukaima hardstyle üritustesarja „Hard Nation“ 8-s sünnipäev, kus astub üles ülimenukas Brennan Heart Hollandist. Oma viimastes intervjuudes on mees väitnud, et tal on ca. 25 veel välja laskmata lugu, millest paremiku lubas ta ette kanda just selle legendaarse ürituse sünnipäeval, klubis Factory.

Hollandlasest DJ ja produtsent Brennan Heart (kodanikunimega Fabian Bohn) ei ole hardstyle’i austajatele võõras. Ta on üles astunud pea kõigil selle stiili suurüritustel, näiteks Tomorrowland, Qlimax, Electric Daisy Carnival, Decibel, Hardbass, Defqon 1, Reverze, Parklife, Bassleader, Enchanted Music Festival, Weekend Festival jpt.


 

Hardstyle võitis ta südame aastal 2002, kui ta alustas aktiivset muusikalist tegevust ühe osana duost Brennan & Heart. 2005. aastal läksid tema ja duo teise poole DJ Thera teed lahku, 2009. aastal andis ta välja oma esimese täispika sooloalbumi "Musical Impressions". Lisaks on ta aluse pannud ka kahele plaadifirmale – Brennan Heart Music (2012) ning We R Records (2013). 

Klubi Factroy muutub üheks õhtuks täielikult oma nägu, et tuua Eesti publikule koju kätte see õige “hardstyle vibe” võimsa valgus- ja lazershow näol. Ürituse eestvedaja Meelis Eskola nendib, et hardstyle ürituste tase on Eestis juba päris kõrge ja millegi uuega üllatada on raske ning seda huvitavamaks teeb see kogu ürituse organiseerimise – “Kindlasti tuleb seni nägemata lahendus ja võimas lavashow, kibe töö selle kallal juba käib! Hard Nation sünnipäev on alati olnud täismaja ja sünnipäeva vääriline show ei jää tulemata ka see kord.” 

LOE EDASI →

Vanusepiirang: 18+   ⎜   Uksed 23:00

Reserveeri endale VIP laud   vip@factorytallinn.com 


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHT
PILET

19 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€
Väga limiteeritud piletid kiirematele.
PILET

23 €

REGULAR BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€
Piiratud kogus eelmüügipileteid.
PILET

40 €

VIP

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.05€

Fast track sissepääs ja garderoob, VIP rõdu koos baari ja WC-ga.

Club Factory

Madara 22a
10613 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
MYSTIQUE OÜ
Registrikood: 11438018
Metsa 49-27, 90505 Haapsalu