12 - 13 NOVEMBER 9/11, TALLINN

9/11 presents - 5 Years of magic

Tulika tänava diskoteek saab juba uskumatul kombel viieseks ja sammuvõrra lähemale dekaadile. Seniks kuni uut ringi ümber palava päikese (loe. elektroonilise muusika päälinna Berliini) hakkame tegema, siis kutsuks Tulika tänava nädalavahetuserüütlid tantsuareenile, et üks tantsumärul maha pidada. Nii nagu sünnipäevale kombeks, siis hakkame Eesti kõrgushüppe latti ületama ja lati alt käimine pole meile tavaks. Seekord vajutame stardipakul nii võimsalt, et võtku iga mees endale varuketsid kaasa, sest terve nädalavahetuse plaanime tähistada. 

GDPR ja muude bürokraatia aluste tõttu ei saa me avalikustada peaesineja nime aga saame vaid õelda, et the bigger the budget, the bigger the explosion. Saame garanteerida teile, et nimi koos muu line-upega tuleb avalikuse ette kui Siim Kallas tunnistab kuhu kadus siis lõpuks 10m EUR - eriti vajalik info enne kui Tulika tänava tantsuparadiis kapitaalremonti millalgi peaks minema. 

Igaljuhul, tagasi vajutamise juurde, seekord vajutame just nii nagu filmis “Kiirus” bussijuht tegi, mis pani isegi K. Reavese pea pööritama, et isegi filmi Matrix esialgse ploti lugemine väsitas vähem ajutegevust. Seekord oleme teile ette valmistanud eriliselt ägeda sünnipäeva ja kõik sõbrad on selleks puhuks oodatud terveks nädalavahetuseks. Saame koos keerata kahurid pingule, et koos lennata kõrgemalt kui mees, kes lendas üle käo pesa. See on üleskutse, vabatahtlikult-kohustuslik, kõikidele neile, kellega on meil õnnestunud viimase 5 aasta jooksul tähistada. 

Võime kogu juhtkonnaga õelda, et meil on teie kõigiga raske olnud aga ilma teieta oleks võimatu. See on meie koduklubi, see on meie aeg - see on elektroonilise muusika sünnipäev Tulika tänaval. 

Astuge ligi ja teeme sellest nädalavahetusest ühe vallatu kulgemise.

________________________

  • Puuduvad võimalused teenindada erivajadusega külastajat.
  • Tasuline parkimine.
  • Sündmusel saab tasuda sularahas ning kaardiga.
  • Sündmuse toimumiskohas ei tohi suitsetada väljaspool selleks ettenähtud ala(sid).
  • Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid, korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust.

________________________

❌  SÜNDMUSELE ON KEELATUD SISENEDA

  • oma toidu ja joogiga, sh ka korduvkasutatava klaastaaraga.
  • lemmiklooma ja -linnuga.
  • tuli-, külm- ning muud tüüpi relvaga.
  • professionaalse foto-, videosalvestuse- või audiosalvestuse tehnikaga.
LOE EDASI →

Vanusepiirang 18+     ⎜    Uksed 23:00

________________________

⚠️  SÜNDMUSEL TEOSTATAKSE COVID-19 TÕENDI KONTROLL

Vastavalt EV korraldusele on sündmuse külastajal kohustus esitada koos piletiga kehtiv COVID-19 tõend: vaktsineerimistõend; COVID-19 läbipõdemise tõend; kehtiv negatiivne antigeeni test või negatiivne PCR-testi sertifikaat (allikas kriis.ee). Piletit ostes kinnitab tarbija kehtiva tõendi esitamise kohustusest arusaamist. Sündmusel on võimalik teha tasuline kiirtest (6 €, süljetest).

________________________FACEBOOK PAGE
PILET

30 €

KAHE PÄEVA PILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55€

Kehtib kahel õhtul. Eelmüügist soetatud pilet garanteerib sissepääsu. Piiratud kogus.

PILET

20 €

ÜHE PÄEVA PILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€

Kehtib vabalt valitud õhtul. Eelmüügist soetatud pilet garanteerib sissepääsu. Piiratud kogus.

9/11

Tulika 9/11
10613 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TEHNOVIIKING OÜ
Registrikood: 14075024
Jõe 7-8, 10151 Tallinn, Estonia